Proč balená paliva?

Balená paliva Ridepal: hlavní výhody

– kupujete přesně to, co potřebujete

– jistota zakoupeného množství

– nejvyšší jakost za nejvýhodnější cenu

– lze koupit libovolné i malé množství (1 pytel = 25 kg)

– kvalitní výběrový produkt

– snadná manipulace s pytlem i paletou

– čistá práce i skladování

– tříděné palivo pro automatické kotle

– trvalá kvalita během transportu i skladování

– pohodlný nákup přes eshop


Navštivte náš eshop
kde najdete i dopravu po celé ČR zdarma


Proč balená paliva?

Ridepal automatik

Ridepal automatik – kvalitní uhlí ořech 2 z dolu Bíliína a úpravny Ledvice producenta Severočeských dolů. Třídí a balí Ridera.

Dnešní vysoké ceny moderních „čistých energií“ jako elektřina a plyn nás nutí opět se zamyslet nad využitím tradičních a osvědčených pevných paliv.

Je evidentní, že právě vytápění uhlím, klasickou přírodní surovinou, u které nejsme závislí jen na dovozu či momentálních ekonomických výkyvech světového nebo domácího hospodářství, je opravdu z ekonomického pohledu tou nejlepší volbou.

Zapomenuta ale nebyla ani ekologie, protože balená paliva jsou vybírána z tech nejkvalitnějších druhů a jsou určena především pro spalování v moderních automatických kotlích. Tyto kotle jsou vybaveny technologiemi, které umožní nejefektivnější a ekologické spalování paliv. Topení navíc už není tou špinavou dřinou jako dříve. Lopatku na přikládání nahradily automatizované systémy dopravy paliva, ideální proces spalování dnes hlídá a ovládá elektronika.

A tak uhlí, jako palivo jehož cena je na trhu relativně velmi stálá, si dnes zažívá svou renezanci.

Nové moderní technologie ale vyžadují i nové pohledy na dopravu a manipulaci s palivem. Definitivně pryč jsou sice časy uhlířských puten, ale ani současný systém manipulace a skladování volně loženého paliva už nesplňuje nároky a představy dnešní moderní doby. Volně ložené palivo je vystaveno negativním vlivům počasí, jeho kvalita může být ovlivňována vynaloženou (nebo nedostatečnou) péčí během celého logistického procesu, stejně jako během následného skladování.

V neposlední řadě, také nákup malého nebo menšího množství je v uhelných skladech záležitostí poměrně neekonomickou a tak jsme nuceni kupovat vždy více, do zásoby.

A právě proto dnes přinášíme na trh balená paliva.


Ridepal a jeho sortiment

 

Balená paliva Ridepal

Balená paliva Ridepal

Balené hnědé uhlí Ridepal automatik

Balené hnědé uhlí Ridepal automatik Balené hnědé uhlí Ridepal automatik
pro automatické kotle
EAN: 008590010121

pro aktuální cenu klikni na Ukázat

Ukázat


Uvědomujeme si, že pečlivé, několikanásobné třídění a výběr toho nejlepšího hnědého uhlí je alfou a omegou pro majitele automatických kotlů, kterým je tento produkt určen především. Proto si dáváme na všem patřičně záležet a spokojení zákazníci se nám vracejí. Balené hnědé uhlí je i ekonomickou alternativu provozu, kde naši zákazníci oceňují především minimální množství odpadního popela, které jim po tomto produktu zůstává.
David Neumann

Balené černé uhlí Ridepal power automatik

Balené černé uhlí Ridepal power automatik Balené černé uhlí Ridepal power automatik
pro automatické kotle
EAN: 008590010101

pro aktuální cenu klikni na Ukázat

Ukázat


Na náš sklad dostáváme černé uhlí od předních dodavatelů. Pro balené černé uhlí vybíráme vždy to nejlepší. Třídění, vážení i plnění pytlů věnujeme skutečně maximální pozornost, aby se k zákazníkům dostal jen ten nejlepší produkt. Neprodáváme balenou vodu ani prach, s námi máte jistotu, že vše bude v náležité kvalitě.
Veronika Barancová, DiS.

Balené hnědé uhlí Ridepal optimal power

Balené hnědé uhlí Ridepal optimal power Balené hnědé uhlí Ridepal optimal power
pro klasické kotle a kamna
EAN: 008590010111

pro aktuální cenu klikni na Ukázat

Ukázat


Hnědé uhlí, které používáme pro Ridepal optimal power, je to nejlepší z hnědého uhlí, co lze na našem trhu s palivy najít. Představuje nejen ekonomické řešení, které preferuje mnoho zákazníků, ale je velmi oblíbeno i pro velmi malou produkci odpadního popela. Stejně jako u ostatních paliv z řady Ridepal, i zde věnujeme maximální pozornost správnému okamžiku balení, což je především u hnědého uhlí jeden ze zásadních faktorů, které ovlivňují jeho kvalitu. Použitá technologie balení pak umožňuje udržet tuto kvalitu během celého logistického řetězce.
David Neumann

Balené černé uhlí Ridepal extra power

Balené černé uhlí Ridepal extra power Balené černé uhlí Ridepal extra power
pro klasické kotle a kamna
EAN: 008590010231

pro aktuální cenu klikni na Ukázat

Ukázat


Pro výběrový černý ořech, který balíme jako Ridepal extra power, používáme jen to nejlepší, co v našich skladech máme. Třídění a vážení také věnujeme náležitou pozornost, aby se k našim zákazníkům dostalo jen to nejlepší. Ridepal proto pečlivě balíme v suchém prostředí a v optimální okamžik, což zabezpečuje jeho trvalou kvalitu i během transportu k zákazníkům. Myslím, že pro klasické kotle není lepší volby než Ridepal extra power nebo Ridepal extra power premium.
Bc. Marcela Kuglerová
Sdílejte: Share on FacebookShare on Google+Print this pageEmail this to someone

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Google+