Balená paliva

Proč balená paliva?

Dnešní vysoké ceny moderních „čistých energií“ jako elektřina a plyn nás nutí opět se zamyslet nad využitím tradičních a osvědčených pevných paliv.

Je evidentní, že právě vytápění uhlím, klasickou přírodní surovinou,u které nejsme závislí jen na dovozu či momentálních ekonomických výkyvech světového nebo domácího hospodářství, je opravdu z ekonomického pohledu tou nejlepší volbou.

Zapomenuta ale nebyla ani ekologie, protože balená paliva jsou vybírána z tech nejkvalitnějších druhů a jsou určena především pro spalování v moderních automatických kotlích. Tyto kotle jsou vybaveny technologiemi, které umožní nejefektivnější a ekologické spalování paliv. Topení navíc už není tou špinavou dřinou jako dříve. Lopatku na přikládání nahradily automatizované systémy dopravy paliva, ideální proces spalování dnes hlídá a ovládá elektronika.

A tak uhlí, jako palivo jehož cena je na trhu relativně velmi stálá, si dnes zažívá svou renezanci.

Nové moderní technologie ale vyžadují i nové pohledy na dopravua manipulaci s palivem. Definitivně pryč jsou sice časy uhlířských puten, ale ani současný systém manipulace a skladování volně loženého paliva už nesplňuje nároky a představy dnešní moderní doby. Volně ložené palivo je vystaveno negativním vlivům počasí, jeho kvalita může být ovlivňována vynaloženou (nebo nedostatečnou) péčí během celého logistického procesu, stejně jako během následného skladování.

V neposlední řadě, také nákup malého nebo menšího množství je v uhelných skladech záležitostí poměrně neekonomickou a tak jsme nuceni kupovat vždy více, do zásoby.

A právě proto dnes přinášíme na trh balená paliva.


Balená paliva Ridepal: hlavní výhody

– kupujete přesně to, co potřebujete

– nejvyšší jakost za nejvýhodnější cenu

– lze koupit libovolné i malé množství (1 pytel = 25 kg)

– kvalitní výběrový produkt

– snadná manipulace s pytlem i paletou

– čistá práce i skladování

– tříděné palivo pro automatické kotle

– trvalá kvalita během transportu i skladování


Ridepal a jeho sortiment

 

Balená paliva Ridepal

Balená paliva Ridepal

Sdílejte: Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Google+